O firmie

Misja

Każdego dnia skupiamy się na budowaniu długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami poprzez dialog, zaufanie i partnerstwo. Dostarczamy usługi i produkty oparte o wysoki standard, które odpowiadają na indywidualne potrzeby klientów.

O Ekotrade

Firma EKOTRADE została założona w 1991 roku. Działa na rynku ogólnopolskim i jest jednym z liderów branży ochrony. EKOTRADE to bogate doświadczenie, zasób wiedzy oraz najwyższa jakość usług oferowanych na rynku. Dowodem na staranność i profesjonalizm naszych usług są przyznane liczne certyfikaty oraz listy referencyjne od naszych kontrahentów.

ekotrade
ekotrade

Firma oparta jest na polskim kapitale, działa na podstawie koncesji MSWiA Nr L-0083/00. Na sukces firmy nieustannie pracuje wysoko wykwalifikowana kadra, wyposażona w bogate zaplecze techniczne. Zatrudniamy ponad 10000 pracowników oraz 150 załóg interwencyjnych i grup konwojowych. Dowodem na staranność i prace jaką wkładamy w działalność są otrzymywane przez nas liczne certyfikaty.
Certyfikat ISO 9001:2015 oraz Certyfikat AQAP 2110:2016 »
Certyfikat ISO 14001:2015 »
Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego » III stopnia z klauzulą poufności „Tajne” wydane przez ABW,
Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska” uzyskaliśmy w ramach XIV edycji konkursu na najlepszy produkt i usługę - za fizyczną i techniczną ochronę mienia, oraz Posiadamy Natowski Kod » Podmiotu Gospodarczego.
Zapoznaj się także z naszą Polityką Jakości »

ekotrade
ekotrade
ekotrade
ekotrade

Świadczymy kompleksowe usługi ochrony osób i mienia na terenie całego kraju. Nasze przedstawicielstwa posiadamy w 41 miastach, w tym ponad 20 z nich zlokalizowanych jest w największych miastach w Polsce, m.in: Białystok, Bydgoszcz, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań, Rzeszów, Siemianowice Śląskie, Szczecin, Warszawa, Wrocław, czy Zielona Góra. Pełna lista oddziałów wraz z adresami w zakładce przedstawicielstwa. Znajdź nasz oddział w Twojej okolicy »



Od 30 lat świadczenia usług nieustannie rozrastamy się, a wraz z nami, powiększa się także bogate doświadczenie naszej firmy. Wiemy, że najlepszym sposobem tworzenia bezpieczeństwa jest połączenie profesjonalnej wiedzy naszych pracowników z mocą naszych systemów i wdrażanie najlepszych technologii.

Przedstawicielstwa

Nasze przedstawicielstwa »